İmplant Diş Fiyatları

İmplant fiyatları; implant uygulancak bölgeye, implantların markasına, implant sayısına ve implantların üzerine gelecek protez türlerine göre değişiklik göstermektedir. İmplant diş fiyatları ilk bakışta pahalı gibi gözükse de  hayat kalitesinin yükseltmesi, estetik ve fonksiyon olarak doğal dişler gibi görev görmesi, sağlam dişlerin kesilmesini engellemesi gibi sebeplerden ötürü pahalı olmadığı anlaşılabilir. İmplantların tek diş eksikliklerinde diğer dişlerin zarar görmesini engellemesi ve birçok dişi eksik hastalarda hareketli protezlerden kurtulma gibi avantajları aslında fiyat performans açısından pahalı olmadıklarını gösterir.

implant2

implant diş fiyatları

İmplant Diş Fiyatları 2016-2017

Ülkemizde implant fiyatları bölgesel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Farklı implant markalarına ve üst yapı seçeneklerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. İmplant fiyatları 1000 tl gibi fiyatlardan başlayıp üst yapı seçenekleri markaları, farklı kemik yükseltme işlemlerine ihtiyaç duyulmaları gibi şartlara bağlı olarak yükselmektedir. Her hastanın çene ve diş yapısı farklı olduğundan aynı implant sayılarıyla farklı ücretlendirmeler oluşabilir. Size en uygun seçeneği hekiminiz  detaylı muayene sonrası karar verecektir.İmplant diş fiyatları sizin bir protezden beklentiniz doğrultusunda değişebilir.

İmplant Diş Fiyatları Balıkesir

Balıkesir ve ilçelerinde implant diş fiyatları;Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey , Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk ilçelerindeki hastalara da Balıkesir merkezde implant uygulaması yapılabilmektedir. Implantlar lokal anestezi altında sizler ağrı duymadan uygulanır. Implantlar hakkında geniş bilgi için tıklayınız